Rita Ora pratęsė nuodėmingų nuotraukų ant vandenyno kranto seriją

ora 450Rita Ora. Foto: instagram.com/ritaora/

Iš Kosovo kilusi dainininkė Rita Ora vėl nudžiugino savo vyriškos lyties gerbėjus, socialiniame tinklapyje patalpindama nuodėmingo grožio nuotrauką, kur ji, vilkinti tik maudymosi kostiumėlį (madingos „nude“ spalvos, kuri, panašu, šiemet vėl karaliaus paplūdimiuose), ilsisi prigulusi ant uolos Ramiojo vandenyno pakrantėje, grožisi saulėlydžiu ir juokauja: „Palikite mane čia, kol mirsiu sušalusi“.

Kur jau kur, bet Kalifornijoje mirti sušalus - misija praktiškai neįmanoma. O štai pademonstruoti sporto klubuose nuolat dailinamą kūną 27 metų dainininkė mėgsta. Tokios jau pramogų verslo taisyklės – kūno formos čia vaidina toli gražu ne paskutinį vaidmenį, tad jei nori, kad jei tavo sąskaita pasipildytu vienu kitu milijonu, reikia kaupti ir fanų bazę, o paskyros populiariuose socialiniuose tinklapiuose tam yra puikus įrankis. Ir nors Ritai Orai dar gana toli iki „Instagram“ lyderių, jose sekėjų skaičius taip pat yra stulbinantis – per 13 milijonų! Labai neblogai merginai iš Kosovo, kuri būdama paauglė vargu ar įsivaizdavo, kad jos gyvenimas pasisuks tokia linkme.

ora 1170Rita Ora. Foto: instagram.com/ritaora/

Pagavus laimės paukštę reikia ją dar išlaikyti – ir Rita Ora stengiasi iš visų jėgų. Panaršius jos „Instagram“ galima rasti ir dar drąsesnių nuotraukų – štai, pavyzdžiui vasarį dainininkė su savo gerbėjais pasidalino nuotraukomis, kuriose ji taip pat pozuoja ant vandenyno kranto, tiesa, šį kartą iš viso be maudymosi kostiumėlio.

ora 1170 2Rita Ora. Foto: instagram.com/ritaora/