Rusų popkaralaitė nenustygsta: priešais daugiabučius – nuoga krūtine

buzova 1170 anonsasOlga Buzova. Foto: instagram.com/buzova86/

Rusų televizijos ir renginių vedėja, o pastaruoju metu iš hitparadų viršūnių nedingstanti dainininkė Olga Buzova, savo šlovės akimirkos sulaukusi po to, kai 2016 metais įvyko skandalingos jos ir futbolininko Dmitrijaus Tarasovo skyrybos, stebina ne tik savo kas dieną augančiu sekėjų skaičiumi „Instagram“ platformoje bei gausiai pasipildančia sąskaita.

Dabar 32 metų moteris turi dvylika su puse milijono savo paskyros „Instagram“ tinkle sekėjų ir pagal šį parametrą tvirtai lyderiauja savo šalyje tarp pramoginės muzikos atlikėjų. O tai reiškia, kad jos reklaminių įrašų kainos auga kaip ant mielių – kalbama, kad dabar vienas jos reklaminis įrašas kainuoja pusketvirto tūkstančio eurų, ir per šešis pastaruosius mėnesius jos sąskaitą vien dėka „Instagram“ įrašų pasipildė beveik 300 tūkstančių eurų.

Tačiau šie eurai neuždirbami taip lengvai, kaip gali pasirodyti iš šalies. Štai ir dabar Olga Buzova atsidūrė skandalo epicentre, kuomet savo naujausią dainą nutarė pareklamuoti priešais kameras likdama vien su apatinėmis kelnaitėmis. Provokuojanti fotosesija ir filmavimas vyko viename Maskvos daugiaaukščių kvartalų, kuomet pusnuogė moteris kelias minutes staipėsi ant sniegu padengtos terasos – tolumoje kuo puikiausiai matyti Maskvos daugiabučiai, tad gali būti, kad koks nors atsitiktinis dangaus tyrinėtojas, savo teleskopą nutaikęs į fotosesijos vietą, galėjo pasigėrėti išties pikantiškais vaizdais. Tiesa, neliko nuskriausti ir „Instagram“ vartotojai – jie iki valios galėjo pasigėrėti tik siaurikėmis pridengtu Olgos Buzovos užpakaliuku. Žinoma, po tokios nuotraukos paviešinimo, sujudo abi stovyklos: viena pusė stojo ginti O.Buzovos ir jos kūno linijų, kita gi nepagailėjo dainininkei daugybės skaudžių žodelių.

buzova 1170Olga Buzova. Foto: instagram.com/buzova86/