Rusaitės asmenukės drebina internetą: ir nepadoru, ir juokinga

samb anonsas 1170Nastasija Samburskaja. Foto: instagram.com/samburskaya/

Jei jūs galvojate, kad Rusijoje yra tik viena žvaigždė, sugebanti „sprogdinti“ internetą - savo špagatais ir neretai per mažais maudymosi kostiumėliais garsėjanti baleto artistė Anastasija Voločkova, pasiruoškite išgirsti galbūt jums ir negirdėtą Nastasijos Samburskajos vardą.

Tiesa, ji galbūt Lietuvoje nėra tokia žinoma ir populiari, tačiau Rusijoje ir Baltarusijoje jau senokai turi savotiško kulto statusą.

Moteris yra papuošusi ne vieno žurnalo viršelį, tarp jų – ir karštomis fotosesijomis pasižyminčius „Playboy“ bei „Maxim“. Pastarasis žurnalas Nastasiją Samburskają keturis metus iš eilės (nuo 2012-ųjų iki 2015-ųjų) moterį įtraukdavo į šimto seksualiausių Rusijos moterų sąrašą.

Charizmatiška moteris ilgą laiką (jai dabar – 32 metai) tarsi bėgo nuo šeimos, kol 2017-ųjų lapkritį tarė „taip“ baltarusių aktoriui Kirilui Dycevičiui, tačiau judviejų šeimyninė laimė truko neilgai: jau šių metų sausio mėnesį porelė pasuko skirtingais keliais, po vienu stogu ištvėrusi tik kelis mėnesius.

Manote, kad Nastasija Samburskaja užsidariusi tarp keturių sienų lieja ašaras? Nieko panašaus. Štai kad ir šmaikščių komentarų lydimos paskutiniosios jos asmenukės, paskelbtos prieš kelias dienas socialinio tinklo paskyroje (o ją seka daugiau nei devyni milijonai). Vienoje jų Nastasija Samburskaja, tiesiog nepadoriai išsidrėbusi ant gulto, o prierašas po nuotrauka skelbia: „Ieškai vyro? Deginkis taip“. Kitoje nuotraukoje moteris vaizduojama išsitiesusi ant laiptų. „Mano anūkai didžiuosis savo močiute. Nors ji ir tatuiruota, ir savotiška. Gera moteris voliojasi. Pritari man, kad nuotraukos iš atostogų neturėtų būti vienpusiškos ir nuobodžios?“, - savo sekėjų klausia Nastasija Samburskaja, ir sunku jai nepritarti.

samb1Nastasija Samburskaja. Foto: instagram.com/samburskaya/

samb2Nastasija Samburskaja. Foto: instagram.com/samburskaya/

samb3Nastasija Samburskaja. Foto: instagram.com/samburskaya/