Šalia iš žurnalų puslapio dingusio Mariaus Gelažniko – išvaizdi moteris

gelaznikas 1170 pradziaMarius Gelažnikas su nepažįstamąja. Foto: instagram.com/marius_gelaznikas/

Paskutinius kelerius metus Marius Gelažnikas retai pastebimas Lietuvos garsenybių vakarėliuose, jo nuotraukos ir nuotykiai dingo iš žiniasklaidos puslapių bei portalų – o juk rodos dar visai neseniai, prieš verslininkui įklimpstant į skandalus (žiniasklaida daug rašė apie jo parduotuvę Vilniaus senamiestyje, prekiavusią garsių mados prekės ženklų padirbiniais), be išvaizdaus vyro apsieidavo retas didesnis garsenybių susiėjimas, jis buvo kviečiamas dalyvauti įvairiuose televizijos šou.

Top! Karštis V. Jakutienės butike: buvusiai pupytei liemenėlės neprireikė

Top! Bikinis išryškino tobulas Evelinos Young kūno linijas

 

Tačiau, panašu, Marius Gelažnikas ir dabar savo gyvenimu nesiskundžia – bent jau sprendžiant iš jo paskyros socialiniame tinkle, kuriose galima išvysti nemažai smagių akimirkų iš jo gyvenimo Tenerifėje.

gelaznikas 1170Marius Gelažnikas su nepažįstamąja. Foto: instagram.com/marius_gelaznikas/

Tačiau jei asmenukės iš sporto salės pernelyg nestebina (mat M.Gelažnikas įspūdingą raumenyną užsiaugino ne pyragaičius valgydamas), kelios naujausios nuotraukos užmena mįslę – šalia jo puikuojasi tamsiaplaukė moteris, o iš kūno kalbos, perteikiamos nuotraukose, galima įtarti, jog juos sieja ne tik paprasta draugystė. Dar labiau šiuos įtarimus sustiprina trumpas paties M. Gelažniko įrašas po nuotrauka: „2018 02 14“ - data, kuomet visame pasaulyje švenčiama įsimylėjėlių, Šv.Valentino diena.

Apie M.Gelažniko asmeninį gyvenimą žinoma tik tiek, jog jis buvo susituokęs su Daura Zenkevičiūte – ji vyrui padovanojo dabar jau pilnametę dukterį Moniką. Vyrui aktyviai įsisukus į pramogų pasaulį, jam dėmesio negailėjo gausybė išvaizdžių moterų, tačiau ar M.Gelažnikas buvo užmezgęs romaną taip ir liko nežinoma. Dabar gi galima įtarti, kad Amūro strėlės sužeidė išvaizdaus vyriškio širdį.

gelaznikas 1170 2Marius Gelažnikas su nepažįstamąja. Foto: instagram.com/marius_gelaznikas/

gelaznikas 1170 3Marius Gelažnikas su nepažįstamąja. Foto: instagram.com/marius_gelaznikas/