Oksana Pikul-Jasaitienė: bėdos namuose nesutrukdė žibėti ant raudono kilimo

oksana 1170 3 pradziaOksana Pikul-Jasaitienė. Foto: glossy.lt

Lietuvos pramogų pasaulis visą mėnesį intensyviai ruošėsi vienai svarbiausių švenčių: jau tradicija tampančiam garsių žmonių susibūrimui tikroje blizgesio fiestoje – žurnalo „Žmonės“ ir LNK rengiamuose apdovanojimuose.

Iki tiesioginės transliacijos pradžios likus kelioms valandoms internetas ėmė dūgzti lyg bičių avilys – žiniasklaidoje pasirodė pranešimai apie sekmadienio rytą policijos pareigūnų sulaikytą ir į policijos komisariatą pristatytą kiek įkaušusį garsų krepšininką ir dainininkės bei verslininkės Oksanos Pikul-Jasaitienės sutuoktinį Simą Jasaitį. Buvo kalbama, kad krepšininkas savo sutuoktinės adresu leptelėjo kelis ne pačius gražiausius žodžius, be to, skaudžiai ją čiupo už rankos. Pats krepšininkas, po poros valandų paleistas iš policijos komisariato, visą šią situaciją pavadino „burbulu“.

oksana 1170Oksana Pikul-Jasaitienė. Foto: glossy.lt

Naujienų, komentarų ir apkalbų kamuolys ėmė vyniotis žaibišku greičiu – po pirmosios krepšininko žmonos Vaidos Jasaitienės pasisakymų susidarė įspūdis, jog kažkada idealia šeima laikytos Oksanos ir Simos santuoka braška per siūles, krepšininkas net dažnai negali patekti į namus. Oksana šešėlyje neliko – savo paskyroje socialiniame tinkle brūkštelėjo: „Mano šeimos problemos telieka mums. Ne svetimiems juos komentuoti. Alkoholiui ne“ ir šį įrašą pagyvino pikantiška nuotrauka. Joje matyti prie durų gulinti susirietusi mergina, ir nors sunku įžvelgti kas ji, pati Oksana užuominomis kalba, jog tai galėtų būti Vaida Jasaitienė.

oksana 1170 2Oksana Pikul-Jasaitienė. Foto: glossy.lt

 

Ir nors nuo pat ryto Oksanai Pikul-Jasaitienei netrūko rūpesčių, ant raudono „Žmonių“ kilimo ji atrodė rami, pasitikinti savo jėgomis. O ką jau bekalbėti apie suknelę – citrinų spalvos apdaras puikiai išryškino visus Oksanos kūno linkius ir vykusiai pabrėžė jos seksualumą.