Svaiginantys Simonos Kateivaitės kadrai iš Maldyvų: bikinį pakeitė nuotakos suknelė

 kateiv ppSimona Kateivaitė. Foto: www.instagram.com/kateivaite/

Prieš kelerius metus klaipėdietė Simona Kateivaitė,vos per kelis mėnesius iš niekam nežinomos uostamiesčio merginos tapo viena ryškiausių naujosios kartos Lietuvos popkultūros žvaigždučių – akį traukiančiomis kūno linijomis pasižyminti Simona savo karjerą pradėjo bušido kovų ringuose, o vėliau sekė vaidmenys populiariose reklamose, seksualios nuotraukos socialiniuose tinkluose.

Jos publikuojamose nuotraukose netrūko ryškių spalvų, prie kurių nemenka dalimi prisidėjo ir jos mylimasis, verslininkas Aurimas Buikys. Istorija apie automobilio vertės sužadėtuvių žiedelį apskriejo visą šalies žiniasklaidą – o tai buvo tik viena iš daugybės mylinčio vyro dovanų.

Po kurio laiko žinutės apie Simoną Kateivaitę žiniasklaidoje pasirodydavo vis rečiau, ir tik dabar paaiškėjo, kodėl: įsimylėjėlių pora ruošėsi žengti svarbų žingsnį. Po to, kai Simona po ilgos pertraukos savo paskyroje pasidalino pribloškiančiais vaizdeliais iš Maldyvų, komentatoriai išsijuosę gyrė jos tobulą bikini figūrą, tačiau turbūt nė neįtarė, kad visa tai – tik įžanga į tai, kas jų laukia. Savaitgalį Simona savo paskyroje publikavo kelis kadrus, kuriose ji, ir jos mylimasis įamžinti tariantys meilės priesaikos žodžius nuostabiame Maldyvų paplūdimyje. Taigi, gražiausia Lietuvos bušido ringo mergina, oficialiai įteisino savo santykius, o pramogų pasaulyje atsirado dar viena jaunavedžių pora!

kateivaite vidujeSimona Kateivaitė. Foto: www.instagram.com/kateivaite/

kateiv viduje 2Simona Kateivaitė. Foto: www.instagram.com/kateivaite/