Internete išplito itin intymios A. Voločkovos nuotraukos: artistė kaltina buvusį mylimąjį

volockova pAnastasija Voločkova. Foto: instagram.com/volochkova_art/

Rusijos prima balerina Anastasija Voločkova, mėgdavusi savo paskyroje socialiniame tinkle publikuoti gana pikantiškas nuotraukas, sulaukė netikėto smūgio – internete išplito nuotraukos, kuriose balerina įamžinta sekso metu. Rusijos žiniasklaidos priemonės greitai išsiaiškino, jog nuotraukos buvo pavogtos piktavaliams hakeriams nulaužus Šiaurės Osetijos verslininko, blogerio bei viešųjų ryšių specialisto Čermeno Dzotovo paskyras socialiniuose tinkluose.

Pats 29 metų verslininkas, kuris prieš kelerius metus draugavo su dvylika metų už jį vyresne A.Voločkova, tačiau pastaruoju metu nebepalaiko jokių santykių su artiste, neslėpė savo pasipiktinimo ir tvirtino, jog padarysiąs viską, kad nusikaltėliai būtų išaiškinti. Anot jo, piktavaliams į jo socialinių tinklų paskyrų uždaras erdves pavyko įsiskverbti po to, kai buvo pavogta jo telefono kortelė.

„Aš apgailestauju, kad taip įvyko. Su Anastasija mes jau daugiau nei metus nebendraujame ir man labiausiai nesinorėtų, kad visa tai atsilieptų jos dabartiniams santykiams“, - pažymėjo Čermenas Dzotovas. Jo telefono kortelė buvo pavogta dar prieš pusmetį, tada buvo nulaužti ir jo socialiniai tinklai bei įsibrauta į elektroninį paštą, tačiau itin intymios nuotraukos tik dabar pasklido virtualioje erdvėje. Verslininkas tvirtino, jog įsilaužėliai iš jo reikalauja apvalios pinigų sumos, kitaip grasina išplatinti naujas pikantiškas nuotraukas.

Pati A. Voločkova įtaria, kad nuotraukas išviešino pats Čermenas Dzotovas ir jau nusisamdė garsų advokatą Aleksandrą Karabanovą. „Jei ka mane nusprendė išnaudoti mane kaip savo viešųjų ryšių ginklą – tegul jį teisia Dievas. Visus, ką jaudina A.Voločkovos seksas, dabar gali ramiai miegoti. Jis tikrai yra mano gyvenime, o pas ką jo nėra, štai ir publikuoja tokias nuotraukas. Žinoma, tai yra niekšiška. Gėda tiems, kurie taip elgiasi. Stipriems pasiteisinimai nereikalingi, o silpniems jie nepadės. Aš nenoriu ir nesiteisinsiu dėl niekšų poelgio“, - Rusijos žiniasklaidos priemonėms sakė Anastasija Voločkova.