Simona Milinytė sprogdina internetą: nėriniuota liemenėlė nepaliko daug vietos fantazijai

milinyte p
Simona Milinytė. Foto: instagram.com/therealsimonna/

Rodos, dar vakar Simona Milinytė buvo kukli paauglė iš Kauno, bandanti užkariauti Lietuvos popsceną, o štai dabar jai jau 22 metai, jos paskyros socialiniuose tinkluose mirga marga nuo seksualių nuotraukų, o Los Andželo paplūdimyje nufilmuotame vaizdo klipe „Every Time You Need Me“ jai asistuoja pati „Hario Poterio“ žvaigždė Devonas Murray.

Neseniai duodama interviu LNK laidai KK2 Simona Milinytė pasakojo, kad jos ir jos mylimojo, žinomo airių aktoriaus Devono Murray meilė liepsnoja ir jie yra laimingi būdami kartu. Simonos ir Devono meilė suliepsnojo jiems filmuojantis naujame atlikėjos klipe. Lietuvaitė pasakos, kad Devonas jame filmuotis sutiko spontaniškai.

„Paskelbėme vaikinų modelių, kurie turėtų būti mano klipe, atranką ir tuo metu pas mane buvo atvažiavęs mano draugas Devonas. Mes sėdėjome ir aš sakau, gal tu nori mano klipe būti? Jis net paklausė, ar tikrai gali, ir sutiko. Sakom, bus natūralu, nebus dirbtinumo“, – pasakojo mergina.

milinyte viduje 1Simona Milinytė. Foto: instagram.com/therealsimonna/

Simona Milinytė, Los Andžele gyvenanti jau trejus metus, teigia čia sulaukianti didelio praeivių dėmesio. „Čia visi gatvėje galvoja, kad aš iš Aliaskos, kadangi esu labai balta. Los Andželas yra prie Meksikos sienos, todėl čia labai daug meksikiečių. Labai daug juodaodžių, todėl atvažiavęs iš Europos esi visiškai kitoks. Ir, aišku, dėmesio netrūksta“, – pasakojo mergina.

Simona savo socialinių tinklų profiliuose nevengia demonstruoti seksualių savo nuotraukų. Mergina sako, kad nereikia bijoti atrodyti seksualiai, o tiesiog džiaugtis gyvenimu. „Man dabar yra 22 metai ir aš nežinau, kodėl turėčiau slėpti. Ar kūną, ar krūtinę ir gėdytis būti tiesiog tuo, kuo esu, ir atrodyti taip, kaip atrodau. Aš tokia nebebūsiu po 5 metų ir galbūt paskui gailėsiuosi, kad bijojau aplinkinių, kurie smerkė mano gyvenimą“, – pasakojo Simona. Tiesa, kai kurios Simonos nuotraukos, kurias ji publikuoja savo paskyrose, atrodo itin drąsios – mergina mėgsta paryškinti tai, kuo ką ją apdovanojo gamta, ir net pozuoja segėdama nėriniuotą liemenėlę, o kartais ir iš viso jos nesegėdama.

Mergina sako Amerikoje turinti daug gerbėjų, ypač vaikinų, kurie labai drąsūs: „Čia vaikinai labai drąsūs ir jiems niekas nesvarbu. Jie gyvena pagal posakį „vaikinas ne siena – galima pastumti“.

milinyte viduje 2

Simona Milinytė. Foto: instagram.com/therealsimonna/