Netektis: 37 metų rusų kino aktorė nepabudo iš komos

aktoreNatalija Junikova. Foto: youtube.com

Rusijos kino pasaulyje – skaudi netektis: ankstų rugsėjo 26-osios rytą ligoninėje, taip ir nepabudusi iš komos, mirė 37 metų aktorė Natalija Junikova, geriausiai žinoma iš serialo „Muchtaro sugrįžimas“, kuriame septynis sezonus vaidino vieną pagrindinių vaidmenų, vyriausiąją leitenantę Vasilisą Michailovą.

Be to, ji filmavosi serialų mėgėjams gerai žinomuose „Diversantai 2: karo pabaiga“, „Virtuvė“, „Didmiesčio žiburiai“ ir kituose.

Rusijos žiniasklaida rašo, jog aktorė į ligoninę pateko po to, kai savo namuose netikėtai susvyravusi krito ir galva trenkėsi į aštrų stalo kampą – išgirdusi triukšmą virtuvėje čia atskubėjusi aktorės motina dukrą rado gulinčią be sąmonės. Atvykę medikai nustatė, jog aktorei į smegenis išsiliejo kraujas, jai buvo sukelta dirbtinė koma, tačiau gydytojų pastangos buvo bevaisės. Medikai įtaria, jog jauną moterį galėjo pakirsti insultas.

Top! Justė Arlauskaitė gyvenimo planų nebeslepia: „Donatas – mano būsimas vyras“

Top! Trisdešimtmetės ukrainietės „Instagram“ kaitina interneto atmosferą

Aktorė buvo išsiskyrusi, augino vienuolikmetį sūnų. Jos aplinkos žmonės Rusijos žiniasklaidai pasakojo, jog paskutiniu metu Natalija Junikova labai pergyveno dėl to, jog pastaraisiais metais buvo primiršta, jos nebekviesdavo į filmavimo aikštelę. „Ji jautėsi labai vieniša“, - sakė savo laiku su aktore dirbęs režisierius Vladimiras Zlatoustovskis.