Justė Arlauskaitė gyvenimo planų nebeslepia: „Donatas – mano būsimas vyras“

arlauskaite pJustė Arlauskaitė. Foto: TV3

Nepakartojamas, neprilygstamas, laukiamiausias – tokie epitetai lydi muzikinį šou „X Faktorius“. Jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3 – penktojo šou  sezono premjera. Žiūrovai išvys tai, ko buvo verta laukti. Dėl geriausiojo titulo kovos ir savo talentus demonstruos svajojantys apie šlovę ir žinomumą.

Dalyvių pasirodymus komentuos ir tolimesnį jų likimą spręs keturi projekto teisėjai: Saulius Urbonavičius-Samas, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Prūsaitis ir Marijonas Mikutavičius. Scenos profesionalai negailės nei kritikos, nei pagyrų.

Viena iš sekmadienio teisėjų favoričių – Kristina Kasperaitytė. 25 metų mergina į „X Faktorių“ atvyko iš Klaipėdos. Kristina dirba elektroninių prekių parduotuvėje – visai su muzika nesusijusi darbą. Stovėdama ant scenos Kristina neslėps, kad dainavimas visada buvo jos aistra. „Atėjau pasitikrinti, ar dar kažką reiškiu scenoje“, – sakys projekto dalyvė, negalinti gyventi be džiazo.

Merginos pasirodymas sužavės visus keturis teisėjus. Jie negailės klaipėdietei gražių žodžių, o Jazzu teigs, kad dalyvės pasirodymas jai sukėlė pačius gražiausius jausmus.

„Tu taip jauti tempą, ritmą, pulsuoji muzika. Aš dabar užsisvajojau, sujautrėjau... Taip dabar noriu pas savo Donatą“, – sakys J. Arlauskaitė-Jazzu. „Čia tavo muzikos mokytojas?“ – šmaikštaus S. Prūsaitis ir M. Mikutavičius.

„Gyvenimo mokytojas. Donatas yra mano meilė, mano būsimas vyras. Padovanojai man labai šiltus jausmus. Nešnekėsiu, nes tuoj pradėsiu verkti. Labai gražu“, – komplimentų negailės Jazzu.

Saulius Urbonavičius-Samas net pasiūlė merginai mesti darbą parduotuvėje, tačiau Marijonas jam nepritarė: „Nė velnio nemesk. Tu esi protinga mergina. Dainuok, susirask savo vietą, o paskui mesk“, – sakys M. Mikutavičius.

arlauskaite vidujeJustė Arlauskaitė. Foto: TV3