Nesėkmę patyrusio futbolo trenerio E. Jankausko paguoda – gražuolė sužadėtinė

stap pViktorija Staponaitė. Foto: glossy.lt

Lietuvos vyrų futbolo rinktinės treneriui Edgarui Jankauskui nepavyko pradžiuginti šalies futbolo mėgėjų – penktadienį rinktinė, žaisdama namuose, patyrė skaudų antausį nuo škotų, kurie įmušė tris sausus įvarčius. Tačiau taisyklė, kad jei nesiseka viename fronte, sekasi kitame, galioja ir kalbant apie futbolą.

Top! Gintarė Songailė: ach, ta palaidinės sagutė...

Top! Karštis ant raudono kilimo – lietuvių stilistės iškirptė vertė iš kojų

Sausakimšame LFF stadione penktadienio vakarą buvo galima išvysti ne tik garsius Lietuvos vyrus, besidominčius šia sporto šaka, bet ir E. Jankausko sužadėtinę Viktoriją Staponaitę. Tamsių drabužių komplektą vilkinti šviesiaplaukė mergina iš toli traukė dėmesį – ne taip jau dažnai į futbolo varžybas (priešingai nei į krepšinį) užsuka tokios gražios ir efektingos merginos.

stap2Viktorija Staponaitė. Foto: glossy.lt

Beje, pats E. Jankauskas priešpriešos krepšiniui (skirtingai nei kai kurie futbolo mėgėjai) nejaučia – tuo buvo galima įsitikinti prieš savaitę apsilankius naujo Vilniaus sporto baro „Hooters“ atidaryme. Krepšininko karjerą baigusio Dariaus Songailos ir jo sutuoktinės Gintarės atidarytame sporto bare naujos užeigos pradžią šventę didelis būrys garsių krepšininkų bei jų mylimųjų, tačiau ne paskutiniu smuiku griežė ir čia užsukęs Edgaras Jankauskas su stulbinančiai atrodančia savo sužadėtine Viktorija Staponaite.

stap1Edgaras Jankauskas ir Viktorija Staponaitė. Foto: glossy.lt