Edita Mildažytė nustebino kabareto dainininkės įvaizdžiu

mildazyte pEdita Mildažytė. Foto: glossy.lt

Antradienį sostinės Valdovų rūmuose surengtame naujojo LRT televizijos sezono pristatymo šventėje fotografams buvo į ką paganyti akis – ant raudono kilimo vienas po kito lipo garsūs žmonės. Tarp jų – ir populiari televizijos laidų vedėja Edita Mildažytė, kuriai šį sezoną patikėta vesti naują pramoginį šou „Editos šou“.

Prie fotosienelės fotografams pozavusi moteris vilkėjo lino spalvos kūno linijas išryškinančią suknelę, tačiau didysis siurprizas laukė kiek vėliau. Sezono atidarymo šventei įsibėgėjus E. Mildažytė vėl atsidūrė dėmesio centre – kartu su pritariančiomis dainininkėmis atliko nuotaikingą dainą, taip pristatydama savo naująjį šou. Tai tapo tam tikru išbandymu – E.Mildažytei iš savo šokėjų teko mokytis sinchroninių judesių ir kūno valdymo plastikos, tačiau su šia užduotimi ji nepriekaištingai susidorojo. Pro žurnalistų akis nepraslydo ir jos trumpa juoda suknelė, atidengusi televizijos laidų vedėjos kojas – moteris atrodė lyg gundanti kabareto šokėja.

E. Mildažytės pasirodymas buvo toks efektingas, jog po jo moteris tiesiog skendo ovacijų ir komplimentų jūroje – sėkmingesnį „Editos šou“ buvo galima sunkiai įsivaizduoti. 

IMG 4386Edita Mildažytė. Foto: glossy.lt

IMG 4390Edita Mildažytė. Foto: glossy.lt

IMG 4928Edita Mildažytė. Foto: glossy.lt

IMG 4934Edita Mildažytė. Foto: glossy.lt