Selas oficialiai pristatė savo naująją pasiją

selas pKotryna Kozlovaitė ir Egidijus Dragūnas su sūnumi. Foto: glossy.lt

Nors penktadienį sostinės „Siemens“ arenos VIP ložėje surengtame TV3 naujojo sezono pristatymo vakarėlyje ir nebuvo gausaus būrio įžymybių, tačiau pasidairyti buvo į ką.

Bene didžiausia staigmena tapo Egidijaus Dragūno-Selo apsilankymas – jis į ložę užsuko likus vos kelioms minutėms iki TV3 vadovės Lauros Blaževičiūtės sveikinimo kalbos. Fotoreporteriai akimirksniu sujudo – sėkmingiausias pastarųjų metų atlikėjas vakarėliuose apsilanko nedažnai, o šį kartą jis dar ir pateikė tikrą vyšnaitę ant torto.

Prieš kelis mėnesius šalies pramogų pasaulyje garsiai nuskambėjo Egidijaus Dragūno ir jo ilgametės draugės Eleonoros Sebrovos išsiskyrimas – nors Selas buvo ne kartą užsiminęs apie planuojamas vestuves, vis dėlto jų ilgamečiai santykiai nutrūko. Maža to, netrukus E. Dragūno paskyroje socialiniame tinkle šmėstelėjo nuotrauka su lovoje miegančia gražuole, o netrukus jau ir paaiškėjo, kad naujoji Selo pasija – gerokai 41 metų popkultūros žvaigždę jaunesnis modelis Kotryna Kozlovaitė.

Nors fotografai jau buvo juos kartu užfiksavę keliuose renginiuose, šį kartą Egidijus ryžosi pirmą kartą oficialiai pristatyti savo naująją mylimąją, o apie jų santykių rimtumą liudijo ir tai, kad pora į vakarėlį atsivedė ir Selo sūnų Deividą.

Tiesa, atidavęs duoklę fotografams, Egidijus Dragūnas vėliau vengė jų dėmesio – šešėlyje panoręs likti vyras bendravo su Kotryna ir sūneliu, stebėjo krepšinio varžybas, o vėliau išvyko linksmintis į tą patį vakarą atsidariusį sporto barą „Hooters“. Iš „Siemens“ VIP ložės Selas dingo kaip tik tada, kai buvo likusios vos kelios minutės iki specialaus Andriaus Mamonovo, apie kurio santykius su Selu galima būtų parašyti storą knygą, pasirodymo. 

1Kotryna Kozlovaitė ir Egidijus Dragūnas su sūnumi. Foto: glossy.lt

2Kotryna Kozlovaitė ir Egidijus Dragūnas su sūnumi. Foto: glossy.lt