Neatpažįstama Edita Mildažytė: atjaunėjusi, atsigavusi ir ruošianti naują šou

edita pEdita Mildažytė. Foto: LRT Televizija

Vienas ryškiausių LRT veidų Edita Mildažytė naujajame sezone bus matoma net keliuose TV projektuose – be pirmąkart išbandytos „Nacionalinės ekspedicijos“, ji imasi ir pramogų. Jau rugsėjį LRT TELEVIZIJOJE startuos naujas projektas „Editos šou“. Laidos kūrėjai tikina, kad tai bus tikra geros nuotaikos bomba.

„Tai bus jau nebe ta Edita, kurią žiūrovai matė daugybę metų. Šiandien ji kupina optimizmo, įžvalgaus moteriško šmaikštumo ir atvira naujiems susitikimas su garsiausias šalies žmonėmis. Jei ir brauksim ašaras, tai tik iš juoko. Laidos vedėja studijoje ne tik kalbins pašnekovus, bet ir provokuos juos atsidurti už komforto zonos ribų, įtraukdma savo herojus į komiškas situacijas. Šou turės specialią sceną teatrinėms miniatiūroms. Aktorinius sugebėjimus čia išbandyti pasiryžusi ir Edita“, – pasakoja laidos kūrėjai.

Kaip ir dera savaitgalio vakarui, projekte skambės daug muzikos. Dainuos ir pati Edita, neslepianti, kad dainavimas – jos sena aistra. „Editos šou“ bus rodomas sekmadienio vakarais. „Darysime viską, kad žiūrovai užmigtų pailsėję su mūsų laida, o pirmadienio rytą atsikeltų su plačia šypsena“, – sako Edita.

LRT TEELVIZIJA taip pat išplatino ir naujas Editos Mildažytės nuotraukas, kuriose 51 metų moteris atrodo tiesiog neatpažįstama. Po to, kai 2016 metų pradžioje po sunkios ir ilgos ligos mirė jos sutuoktinis Gintaras Vyšniauskas, televizijos koridoriuose netrūko kalbų, jog sielvarto prislėgta moteris nebegrįš į televiziją. Tačiau naujausios kultinės televizijos laidų vedėjos nuotraukos liudija, jog atjaunėjusi ir atsigavusi moteris yra pilna jėgų ir pasiryžimo sukurti iš kojų verčiantį šou – nauja pramoginė laida jau dabar vertinama kaip vienas stipriausių naujojo sezono LRT TELEVIZIJOS kozirių.

edita vidujeFilmuojant naujojo šou anonsą: atpažįstate Editą Mildažytę? Foto: LRT Televizija