A. Voločkovos špagatas denyje: ar moteris neperlenkė lazdos?

volockova pAnastasija Voločkova. Foto: instagram.com/volochkova_art/

Vienai skandalingausių Rusijos pramogų verslo atstovei, primai balerinai Anastasijai Voločkovai sausio mėnesį sukaks 42 metai, tačiau, panašu, kad nepaisant gana brandaus amžiaus, jos galvoje vis dar siaučia labiau paaugliams būdingi pramuštgalviški vėjai.

Rusijos pramogų pasaulyje, kaip, beje, ir kitose šalyse, yra gajus kūno kultas ir formomis galinčios pasigirti įžymybės socialiniuose tinkluose mielai demonstruoja privalumus, taip ir sulaukdamos gerbėjų reakcijos, ir augindamos sekėjų auditoriją.

Top! Evelina Young Kalifornijos paplūdimyje: kūno linijos užima kvapą

Top! A. Voločkovos marškinėliai nepaliko vietos fantazijai

Tačiau A. Voločkova, panašu, kartais perlenkia lazdą. Moteris mielai demonstruoja nuotraukas, kuriose ji yra įsiamžinusi su maudymosi kostiumėliu (o kartais ir be jo), be to, mėgsta pasigirti ir savo išlavintu kūnu ir tai įrodinėja pagarsėjusiais špagatais. Tačiau viena yra špagatą demonstruoti sporto salėje ar scenoje, o visai kas kita – vilkint tik bikinį. Naujausias jos špagatas, kurį moteris atliko laivo denyje atostogų Graikijoje metu, sukėlė nemažai triukšmo: viena jos gerbėjų pusė stojo ginti artistės ir gėrėjosi jos kūnu, kiti gi manė, kad toks špagatas, atliekamas vilkint tik minimalų bikinį, gerokai peržengia padorumo ribas.

volockova vidujeAnastasija Voločkova. Foto: instagram.com/volochkova_art/