Nesumeluotas stilius: kaip gatvėje atrodo Jurga Anusauskienė?

jurga pJurga Anusauskienė. Foto: glossy.lt

Žinia, į vakarėlius išsiruošusius įžymybės pasistengia apsirengti ir pasipuošti taip,kad atrodytų lyg ką tik nulipusios iš mados katalogo puslapių. Nuotraukos, publikuojamos socialiniuose tinkluose, dažnai būna atrenkamos iš daugybės kadrų – taigi, natūralumo ten galima rasti mažai. O štai kai garsenybės, išsiruošusios tvarkyti savo buities reikalų, atsitiktinai sutinka fotografus, tada ir galima sužinoti, kaip realiai atrodo žmonės, pažįstami iš žurnalų viršelių.

Prieš kelias dienas glossy.lt dėmesio centre atsidūrė Jurga Anusauskienė, žinomos dainininkės Evelinos Young, pastaruoju metu siekiančios karjeros Amerikoje, bei dar dviejų atžalų mama. Dar prieš kelerius metus J. Anusauskienė aktyviai sukosi Lietuvos pramogų pasaulyje ir rūpinosi Evelinos reikalais, tačiau po garsiai nuskambėjusių skyrybų su Ričardu Anusausku, save atrado kiek neįprastame sektoriuje – moteris garsėja kaip automobilių sporto fotografė.

Galbūt naujasis pašaukimas ir kiek įtakoja jos dabartinį stilių – moteris į spintą pakabino vakarines sukneles ir dabar labiausiai vertina patogumą. Štai ir atsitiktinai gatvėje sutikta Jurga Anusauskienė, skubėjusi tvarkyti savo reikalų, priminė veiklią jauną kūrybininkę: sportiniai bateliai, aptemtos kelnės, užsimestas švarkelis ir žinoma, plati šypsena. Ne vienas praeivis atsisukdavo pažiūrėti, kur gi skuba ši moteris su plevėsuojančiais plaukais. O sužinoję, kad Jurgai yra ne 35 metai (kaip galėjo pasirodyti iš pirmo žvilgsnio), o 47 metai, matyt, iš nuostabos net būtų pritūpę. Iš tiesų, Jurga Anusauskienė ir gatvėje atrodo klasiškai.   

jurga1Jurga Anusauskienė. Foto: glossy.lt

jurga2Jurga Anusauskienė. Foto: glossy.lt

jurga3Jurga Anusauskienė. Foto: glossy.lt