Karštą liepos savaitgalį tuokėsi ir R. Mikelkevičiūtė, ir Š. Jasikevičius

ruta pRūta Mikelkevičiūtė. Foto: LNK

Priešpaskutinį liepos savaitgalį gausiai užderėjo vestuvių – savo asmeninėmis šventėmis mėgavosi ne viena garsesnė pora, o tikrais hitais tapo LNK televizijos laidų vedėjos Rūtos Mikelkevičiūtės ir jos mylimojo Rolando Remeikio bei Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos vyriausiojo trenerio Šarūno Jasikevičiaus ir jo išrinktosios, graikės Annos Douka vestuvės.

Rūta Mikelkevičiūtė ir Rolandas Remeikis savo santykius buvo įteisinę dar prieš dvylika metų, tačiau šį kartą pasiryžo ir bažnytinei santuokai. Vienoje sostinės bažnyčioje įvykusi vestuvių ceremonija nebuvo skirta žurnalistų dėmesiui – nors artėjantis televizijos sezonas lyg ir prašyte prašėsi didesnio vienos svarbesnės LNK figūros asmeninės šventės paviešinimo, tačiau keli oficialūs kadrai iš R.Mikelkevičiūtės vestuvių buvo publikuoti portale zmones.lt, o didžiuliu fotoreportažu galės mėgautis tik „Žmonių“ skaitytojai.

Bendru gyvenimo keliu jau keliolika metų kartu žengianti pora, ypač akylai sauganti savo asmeninį gyvenimą ir retai kartu pasirodanti viešumoje, augina paauglę dukrą Dominyką bei pusantrų metų sūnų Joną.

Top! Kim Kardashian nenustoja gluminti

Top! Neringa Šiaudikytė kaitina kraują: bikini kūnas – lyg iš katalogo

O štai buvęs krepšininkas Šarūnas Jasikevičius, pastaruoju metu vadovaujantis Kauno „Žalgirio“ vyrų ekipai, vestuvių puotą iškėlė žmonos Annos Douka gimtinėje – į Graikijos sostinę Atėnus, kur teko žaisti Š.Jasikevičiui, atvyko gausūs būrys artimųjų ir draugų. Prieš aštuonerius metus susipažinusi pora susilaukė dviejų vaikų, ir štai dabar, prieš prasidedant pasirengimui naujam sezonui, nusprendė įteisinti savo santykius. Beje, pirmąją vestuvinę nuotrauką (ir sveikinimus jauniesiems) visuomenei pateikė Kauno „Žalgirio“ oficiali paskyra socialiniame tinkle, taip dar kartą vykusiai pademonstruodamas, kad yra novatoriškas klubas – ir kalbant ne tik apie žaidėjų selekciją ir marketingą.

jaskaŠarūno Jasikevičiaus ir Annos Douka vesuvės. Foto: instagram.com/bczalgiriskaunas/

Beje, tai antroji Šarūno Jasikevičiaus santuoka. Kažkada su grupių „Yva“ bei „69 danguje“ dainininke Goda Sabutyte (dabar – Alijeva) pirštas krepšininkas prieš vienuolika metų, kuomet žaidė Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) komandoje, buvo vedęs žydų gražuolę Linor Abargil, tačiau jų santuoka tęsėsi tik dvejus metus.