Karščiausia šios vasaros Lietuvos mergina: bikini linkėjimai iš Graikijos

moschino pKarolina Meschino. Foto: instagram.com/karolinameschino/

Vasara Lietuvoje? Deja, bet ne šiemet. Tačiau jei nori pasimėgauti saulės spinduliais ir įgauti nepriekaištingą įdegį, kurį galėtum demonstruoti nuotraukose socialiniuose tinkluose – ne bėda: pasiūlymų pasimėgauti poilsiu šiltuose kaštuose niekada netrūksta. Štai ir turtingų žmonių atžala Karolina Meschino, neseniai sukėlusi didelį šurmulį savo atostogų Prancūzijoje videoįspūdžiais, su savo mylimuoju Jonu Misevičiumi vėl pakėlė sparnus – šį kartą į Graikiją.

Visai neseniai Milane diplomuota stiliste tapusi Karolina jau kurį laiką kopia populiarumo laiptais – jos gerbėjų armija socialiniuose tinkluose didėja kiekvieną dieną, o tai, kad K. Meschino galima tituluoti karščiausia šio šiltojo sezono Lietuvos mergina, turbūt niekam nekyla abejonių – užtenka pasižiūrėti vien jos filmuką apie Prancūzijoje patirtus įspūdžius, ir tampa aišku, jog netrukus socialiniuose tinkluose Monikos Šalčiūtės ir Simonos Kateivaitės kultą pakeis nauja karštukė.

Top! Irena Starošaitė: brandaus seksualumo pavyzdys

Top! Bikinį vilkinčiai keturių vaikų mamai Jurgitai Krivickienei – komplimentų jūra

Karolina Meschino turi viską, ką turi turėti žvaigždė – išvaizdą, charimzą ir savo nuomonę. Vasara – atostogų prie jūros ir maudymosi kostiumėlių metas, tad Karolina ir leidžia iki soties savo paskyrų lankytojams grožėtis ir jūriniais peizažais, ir jos kūno, pridengto tik bikiniu, linijomis. Naujausia jos nuotrauka, į socialinius tinklus „atkeliavusi“ iš jos atostogų Graikijoje, tik dar kartą paliudija – jos mylimasis, ko gero, yra vienas laimingiausių žmonių, tokiu grožio perlu galintis gėrėtis ne tik nuotraukose.    

moschino vidujeKarolina Meschino. Foto: instagram.com/karolinameschino/