Jennifer Lopez kuklumas svetimas: scenoje pasirodė nevilkėdama kelnaičių

drops virsus

jlo p

Jennifer Lopez. Foto: www.instagram.com/jlo/

Amerikiečių popkultūros įžymybės šalies Nepriklausomybės dieną, dar vadinama Liepos 4-ąja, švenčia iš širdies. Ir neretai čia vietos santūrumui ir kuklumui nėra – milijonus iš savo kūrybos uždirbančios garsenybės puikiai žino, jog atviras, seksualus įvaizdis yra paklausi prekė.

Viena turtingiausių Amerikos popdivų Jennifer Lopez ilgus metus nepalieka geidžiamiausių šios šalies moterų sąrašo, ir nors jai jau yra 47 metai, ji ir toliau sėkmingai demonstruoja, jog jos kūnas nepavaldus laikui.

drops1 

 

Nemažai dainininkų, artėjančių link penkiasdešimtojo gimtadienio, radikaliai keičia savo įvaizdį ir iš seksualumą propaguojančių angelų tampa „gerosiomis tetulėmis“. Tačiau Jennifer Lopez, kaip ir Madonna, nėra linkusios žengti tokiu keliu. Tiesa, Jennifer Lopez tokių vulgarių triukų, kokius savo laiku išdarinėjo Madonna, vengia, tačiau paerzinti vyrišką lytį nevengia.

Top! Rusijos popžvaigždė drebina internetą: šokiruojantis trijų vaikų mamos įvaizdis

Top! Kristupo Krivicko paviešinta užpakaliuko nuotrauka sukėlė šurmulį

Štai ir Liepos 4-ajai skirtame koncerte moteris scenoje pasirodė vilkėdama, iš pirmo žvilgsnio, nekaltą ilgą suknelę, tačiau jau po pirmųjų Jennifer Lopez pasirodymo sekundžių, paaiškėjo, šio įvaizdžio „akcentai“ - suknelės prarėžos buvo tokios gilios, jog atidesni žiūrovai galėjo iki valios pasigrožėti jos klubais. Ir ne tik – kelnaičių tą vakarą nusprendusi nevilkėti popmuzikos diva pademonstravo ir savo įdegį, išsiskiriantį baltos odos ruoželiais kelnaičių vietoje: akivaizdu, kad nors kartais scenoje Jennifer Lopez kelnaičių nevilki, tačiau eidama į paplūdimį jų tikrai nepamiršta. Kadrais iš šio gundančio pasirodymo moteris pasidalino savo paskyroje socialiniame tinkle ir tai, žinoma, jai padėjo dar labiau padidinti savo gerbėjų armiją. 

lopez vidujeJennifer Lopez. Foto: www.instagram.com/jlo/

jlo viduje 2Jennifer Lopez. Foto: www.instagram.com/jlo/