Rusijos popžvaigždė drebina internetą: šokiruojantis trijų vaikų mamos įvaizdis

ruske pAnna Sedokova. Foto: www.instagram.com/annasedokova/

Buvusi populiarios Rusijos ir Ukrainos merginų grupės „Viagra“ dainininkė Anna Sedokova, pavasarį susilaukusi trečiosios atžalos, nė negalvoja mėgautis ramiomis motinystės atostogomis – nors moteriai yra 34 metai, tačiau ji puikiai įrodinėja, jog net ir kur kas jaunesnėms popscenos žvaigždutėms dar toloka iki jos superseksualaus įvaizdžio.

Savaitgalį Anna Sedokova savo paskyroje socialiniame tinkle paviešino kelias nuotraukas iš naujo vaizdo klipo filmavimo aikštelės, sukėlusias tikrą sniego griūties efektą – Rusijos žiniasklaidos priemonės viena per kitą puolė aptarinėti itin karštų atlikėjos nuotraukų: juodais latekso apatiniais drabužėliais vilkinti ir apnuogintą figūrą demonstruojanti trijų vaikų mamytė nėra kasdieninis vaizdas net ir popscenoje, kur, rodos, seksualumo kultas yra senas kaip pasaulis.

Pati Anna Sedokova, kuri šiais kadrais kaitina publikos kraują prieš dainos „Uvlečenije“ vaizdo klipo premjerą, mėgsta provokuoti ir žodžiais. „Dekrete esanti mamytė duos pora blogo elgesio pamokų“, - po viena iš karštų nuotraukų brūkštelėjo dainininkė. Po kita nuotrauka ji paskelbė kur kas ilgesnį įrašą, kuriame postringauja apie vyrus, dažnai moteris skirstančius į laisvo elgesio ir „ne tokias“ dailiosios lyties atstoves. „Ir kaip nebūtų keista, mane retai smerkia mamos. Jos supranta, kad ir mamoms norisi būti ir likti Moterimis, - rašo Anna Sedokova. - Joms norisi būti geidžiamomis ir laimingomis“. 

ruske1Anna Sedokova. Foto: www.instagram.com/annasedokova/

ruske2Anna Sedokova. Foto: www.instagram.com/annasedokova/