Kristupo Krivicko paviešinta užpakaliuko nuotrauka sukėlė šurmulį

krivickas
Kristupas Krivickas. Foto: facebook.com

Garsaus televizijos žurnalisto, o dabar į politiko kelią pasukusio Kristupo Krivicko poilsis Nidoje sukėlė nemažą audrą socialiniuose tinkluose. Ir ne tik dėl pakitusio įvaizdžio – užsiželdintos barzdos, kurią K. Krivickas mielas demonstruoja savo paskyroje talpinamose nuotraukose.

Nors daugelyje savo įrašų Kristupas mini smagiai leidžiamą laiką prie jūros kartu su gausia šeima, tačiau didžiausio dėmesio sulaukė ne romantiškos šeimyninės nuotraukos, o vienas gana pikantiškas momentas.

Žurnalisto ir politiko sekėjai gerokai nustebo, kuomet jo paskyroje išvydo vieną nuotrauką, kurioje įamžinta tik maudymosi kostiumėlį vilkinti moteris. Ji nufotografuota atsukusi nugarą, tad nėra paprasta moterį identifikuoti. Tačiau valiūkiška K. Krivicko pastaba „Visą grožį užstojo“ (trukdo grožėtis jūra) leidžia suprasti, kad tokiu netikėtu rakursu Kristupas įamžino ne šiaip dienas prie Baltijos jūros leidžiančią poilsiautoją, o savo sutuoktinę Jurgitą Krivickienę, padovanojusią jam keturias atžalas.

Nuotrauka sukėlė tikrą furorą – akimirksniu pasipylė komentarai, kurie nebuvo vienareikšmiški. Vieni priekaištavo, kad K. Krivickas įkėlė tokią nuotrauką, kiti gyrė Jurgitos (nė neabejodami, kad būtent jos nuotrauka yra publikuota) figūrą bei teigė, kad tokios gražios šeimynos galima pavydėti. 

krivickas postas vidujeKristupo Krivicko įrašas socialiniame tinkle. Foto: facebook.com