Vaida Grikšaitė-Česnauskienė susilaukė dukrelės

vaida pVaida Grikšaitė-Česnauskienė. Foto: instagram.com

Lietuvos futbolo rinktinės ir Trakų futbolo klubo „Trakai“ saugas Deividas Česnauskis bei jo sutuoktinė, tituluota gražuolė Vaida Grikšaitė-Česnauskienė (ji 2002 metais buvo išrinkta gražiausia Lietuvos mergina) tapo daugiavaikiais tėvais – du berniukus auginanti pora antradienio, birželio 27-osios popietę susilaukė dukrelės.

„Toks gėris ir tokiaaaaaa palaima širdyje!!! Šiandien mums gimė mažoji, išsvajotoji dukrytė Ema!!! Pasirinko savo tikrąją vardo dieną, kurį buvo sugalvojęs tėtis jau prieš penkis mėnesius. Sutapimas – kosmosas! Ačiū vyrui už svajonės išspildymą“, - savo paskyroje socialiniame tinkle praėjus kiek daugiau trims valandoms nuo dukrelės gimimo brūkštelėjo Vaida Grikšaitė-Česnauskienė.

Natūraliai gimdyti apsisprendusi moteris atžalos susilaukė Klaipėdos gimdymo namuose. Aštuonerių ir penkerių metu berniukus auginanti pora susituokė 2008 metais. Ne viename anksčiau duotame interviu Vaida Grikšaitė-Česnauskienė yra pasakojusi, jog mergaitės gimimas būtų jos svajonės išsipildymas.