Palanga ošia: kurorte susituokė Arvydo Sabonio sūnus

sabas pTautvydas Sabonis ir Paulina Olivia Frukacz. Foto: instagram.com

Stilingasis Arvydo Sabonio sūnus Tautvydas Sabonis pirmasis iš legendinio krepšininko sūnų nusprendė sukurti šeimą – šeštadienį praktiškai visi didieji Lietuvos naujienų portalai pasipuošė antraštėmis apie turbūt garsiausias šio birželio vestuves.

25 metų Tautvydo Sabonio išrinktoji – dvejais metais vyresnė kanadietė Paulina Olivia Frukacz.

Maljorkos (Ispanija) „Palma Air Europa“ praėjusį sezoną žaidęs Arvydo Sabonio vidurinysis sūnus su savo išrinktąją apsikeisti aukso žiedais bei bei tarti meilės priesaikos žodžius nusprendė po šešerius metus trukusios draugystės.

Savo asmeninę šventę krepšininkas bei jo artimieji nepageidavo žurnalistų dėmesio, tad santuokos fiesta A. Saboniui priklausančiame Palangos „Pušų paunksnėje“ viešbutyje vyko už uždarų durų, tad daugelio interneto leidinių fotoreporteriai liko nieko nepešę arba tenkinosi paparacių nuotraukomis iš pajūrio, kur buvo surengta jaunavedžių fotosesija.

Tiesa, įsibėgėjant vestuvių vakarui jau buvo galima išvysti, kaip atrodo jaunosios suknele pasipuošusi Tauvydo Sabonio išrinktoji, ir kokiu kostiumu pasipuošė pats jaunavedys – nenuoramos Radistai (Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius), kurie, ko gero, yra geidžiamiausi didžėjai, savo paskyroje socialiniame tinkle pasidalino nuotrauka iš vakarėlio. „Laimingiausia pora pasaulyje“, - savo paskyroje brūkštelėjo vaikinai. 

sabas viduje