Liveta Kazlauskienė vakarėlio svečius vėl džiugino pribloškiančia suknele

suknele pLiveta Kazlauskienė. Loretos Kondratės nuotr.

Rožės, perlai, ikrai, auksas, krištolas – tokie ir daugybė kitų prabangių sudedamųjų dalių yra ispaniškoje kosmetikoje, sužavėjusioje ne vieną žinomą Lietuvos žmogų.

„Veido oda visuomet reikalauja ypatingo dėmesio, todėl naujoves mėginu atsargiai, bet priemonės su auksu ir skvalenu tiesiog atėmė žadą“, - su šypsena kalbėjo „FR-Haut“ renginyje, surengtame Kauno restorano „Floros simfonija“ vasaros sodelyje, apsilankiusi dainininkė Liveta Kazlauskienė.

Ji, kaip ir daugelis savimi besirūpinančių moterų, grožio priemonių lentynėlėje turi įvairiausių gėrybių – nuo kūną masažuojančių dušo želė iki jautriausius odos lopinėlius puoselėjančių eliksyrų.

suk vidujeIr ką gi - puiki suknelė! Loretos Kondratės nuotr.

 

„Kažkada naudotos kosmetikos priemonės tilpdavo į delną. Lūpų dažai, tušas, akių vokų šešėliai... O dabar viskam, ką turi, reikia atskiros spintelės! Ir dažnai net ne vienos!“, - kalbėjo žinoma atlikėja, kuri tą vakarą dar kartą įrodė, jog neveltui pastaruoju metu užkulisiuose yra vadinama suknelių karaliene.Šį kartą ponia Liveta ir vėl liko ištikima ilgoms, žemę siekiančią suknelėms. Tačiau šį kartą moteris pasirinko ypač įdomią spalvą - „military“ spalvos audinys puikiai derėjo su juodos spalvos detalėmis, o tikra suknelės vinimi galima pavadinti biblijinę aplikaciją ant suknelės priekio. Ką jau ką, o pasirinkti tokias sukneles, kurios vėliau būtų plačiai aptarinėjamos žiniasklaidoje, ponia Liveta tikrai moka.