Gražuolė Lino Kleizos žmona paragavo aktorės duonos

agneta pAgneta Kleizienė. TV3 nuotr.

Žinomo krepšininko Lino Kleizos žmona Agneta Kleizienė – veikli moteris. Ji ne tik sūnelio Jokūbo mama, vadovauja nuosavam verslui, bet dar ir randa laiko maloniai veiklai. Žavi moteris nusifilmavo komiškame TV3 televizijos seriale „Šviesoforas“, kuriame įkūnijo pačią save.

Pirmadienio vakarą TV3 serialo žiūrovai turėjo galimybę išvysti A. Kleizienę. Komiškame seriale debiutavusi žavi moteris tikino, kad tai buvo smagi patirtis. „Manau, kad man sekėsi neblogai, nes vaidmuo nebuvo labai sudėtingas. Reikėjo vaidinti pačią save. Filmavimo aikštelėje jaučiausi visiškai gerai, tik nustebau, kiek daug žmonių dirba prie vieno kadro“, – šypsodamasi apie naują patirtį pasakojo A. Kleizienė.

Gausią serialo komandą krepšininko L. Kleizos žmona šiltai priėmė Vilniaus senamiestyje įsikūrusiuose savo jaunystės, grožio ir sveikatos namuose „Molecule“, kurie vienai dienai tapo tikra filmavimo aikštele. Agneta atskleidė, kad mokykloje jai buvo pranašaujama aktorės karjera.

„Kažkada mokykloje man pranašavo aktorės karjerą. Bet dabar suprantu, kad neturėčiau tam visų reikiamų savybių. Šio amato tikrai reikia mokytis“, – paragavusi aktorystės duonos sakė A. Kleizienė.

Televizijos serialas „Šviesoforas“ pasakoja apie tikrą ir tvirtą vyrų draugystę. Trys draugai ir jų asmeniniai romantiški santykiai simbolizuoja šviesoforo spalvas. Vienas iš jų – vedęs, kitas turi mylimąją, kurios vis nesiryžta vesti, o trečias – viengungis. Pagrindinius serialo herojus įkūnija gerai visiems pažįstami aktoriai, kuriems kompaniją kartas nuo karto palaiko kviestinės žvaigždės. Viena jų ir tapo Agneta.

agneta vidujeAgneta Kleizienė. TV3 nuotr.

Nors A. Kleizienė ne vienerius metus dirbo modeliu užsienyje ir Lietuvoje, tačiau prisipažino, kad prieš serialo filmavimo kameras vis tik šiek tiek jaudinosi: „Teko ne kartą filmuotis, tiesioginiame eteryje esu vedusi laidą, tad prieš filmavimo kameras tikrai nesu naujokė. Nors neneigsiu, mažas jauduliukas išlieka visada.“