Atostogoms artėjant: Ingridą Kazlauskaitę šokiravo šaltibarščių kaina

kazl pIngrida Kazlauskaitė. Loretos Kondratės nuotr.

Penktadienio pavakarę laidoje „KK2 penktadienis“ žinomi žmonės kalbės apie poilsį Lietuvoje. Dainininkė Ingrida Kazlauskaitė pasakos, kad ją Palangoje ypač šokiravo šaltibarščių kaina, todėl net nereikia stebėtis, kad žmonės mieliau renkasi atostogas užsienyje nei Lietuvoje.

„Šaltibarščiai... Nei kokybė tenkina, o kainos - dramblinės. 8 eurai ir dar bulvelės tokios jau nuo vakar dienos pietų“, - laidoje pasakos dainininkė.

Palangoje vasaros sezonais dirbusi grupės „Panteros“ narė Monika Ostrenkova pasakos, kad į Palangą visuomet susirenka didelis kiekis emigrantų. „Emigrantai grįžta su pinigais ir jie būna labai jau kieti ir labai demonstruoja tai. Jie neskaičiuoja pinigų, jie atvažiuoja savaitei, jie turi draugų, susiranda naujų ir prie jų visuomet būna merginų, kurios mėgsta pinigėlius iš jų iškrapštyti. Jie ateidavo į barą kiekvieną vakarą ir tūsina. Kasdien matydavau tuos pačius veidus, tik vėliau jau būdavo patinę, pamėlę. O kartą vienam emigrantui net rinkome pinigus bilietui į Mažeikius. Jis atėjo ir pasakė, kad neturi pinigų, todėl leidome ant scenos pasisakyti, o visi sumetė jam ant bilieto“, - prisiminimais dalinsis M. Ostrenkova.

Laidoje dalyvausianti Daina Bilevičiūtė prisimins ir vieną nemalonų įvykį iš atostogų užsienyje, kuomet paplūdimyje ji išvydo pavojingą gyvatę. „Visi išėjo darytis masažo pas vienuolius, ir aš likau su jaunuoliais iš Rusijos, jie pradėjo žadinti mane ir sakyti: „Pažiūrėk!”. Atoslūgio metu į krantą buvo išmesta barškuolė, kuri nusprendė apsilankyti būtent mūsų pliaže. Dieve, galvoju, atvažiuoji 10 tūkst. kilometrų ir dar tau gyvatė išplaukia. Vietiniai atbėgo ir išgelbėjo mane“, - prisimins D. Bilevičiūtė.