Žvaigždės gatvėje: ką aptarinėjo R. Arlauskienė ir M. Petruškevičius?

petruska pRasa Arlauskienė ir Mantas Petruškevčius. Glossy.lt nuotr.

Plūstelėjęs šiltas oras į gatves išginė ne tik paprastus miestiečius, tačiau ir iš televizijos laidų bei žurnalų viršelių puikiai žinomus veidus, o tuo pačiu – ir įžymybių gyvenimo kronikų metraštininkus, kurie vasaros karščiu alsuojančiose gatvėse gali pasidairyti įdomesnių kadrų.

Šį kartą į glossy.lt objektyvą pateko prašmatnių vakarėlių organizatorė Rasa Arlauskienė bei vienas geriausių Lietuvos floristų, gėlių architektu tituluojamas Mantas Petruškevičius. Ne vieną renginį surengę bendromis pajėgomis, R. Arlauskienė ir M.Petruškevičius, panašu ir šį kartą sostinės senamiestyje esančio „Radisson Blu Royal Astorija“ restorane susitiko aptarti būsimų renginių – apie tai buvo nesunku nuspėti išvydus ant stalo nešiojamąjį kompiuterį ir išvydus Mantą intensyviai besikalbantį telefonu.

Netikėto patekimo į kadrą nei poniai Rasai, nei Mantui nereikėjo bijoti – ir vakarėlių organizatorė, ir floristas praktiškai visada atrodo nepriekaištingai (per kelius suplėšyti Manto džinsai net atrodė žaismingai jaunatviški): ar vilkėdami kasdienius drabužius, ar išsipuošę į vakarėlį – o šis savaitgalis žada Vilniuje būti itin karštas.

petruska vidusRasa Arlauskienė ir Mantas Petruškevičius. Glossy.lt nuotr.