Janina Butkevičienė: vyras pagaliau grįžo į šeimą

butkev pJanina ir Algirdas Butkevičiai. TV3 nuotr.

Vienas ryškiausių Lietuvos politikų, buvęs premjeras Algirdas Butkevičius ir jo žmona Janina jau kurį laiką nebėra žiniasklaidos taikiklyje. Aprimus visuomenės dėmesiui sutuoktiniai ryžosi pirmam interviu televizijai po didžiųjų gyvenimo pokyčių. TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovams buvęs premjeras atvėrė ne tik savo namų duris, bet ir atvirai papasakojo, ką reiškia būti vienu svarbiausiu žmogumi valstybėje bei kaip pasikeitė jo gyvenimas pasibaigus premjero kadencijai.

Atvirame interviu tik gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ jau beveik keturiasdešimt metų kartu gyvenantys Algirdas ir Janina Butkevičiai prisipažino lengviau atsikvėpę, kai baigėsi ketverius metus trukusi premjero kadencija. „Man labai palengvėjo, kai baigėsi ta kadencija. Aš laukiau pabaigos“, – atviravo garsaus politiko žmona Janina. Politikos olimpo viršūnėje pabuvojusio A. Butkevičiaus žmona džiaugėsi, jog vyras pagaliau grįžo į šeimą. „Tuos ketverius metus jo beveik nebuvo namuose. Jis išvažiuodavo anksti ryte, grįždavo kartais labai vėlai vakare ir dar dažniausiai su namų darbais – įvairūs dokumentai, kuriuos jis turėdavo perskaityti kitai dienai“, – apie šeimos kasdienybė, kuomet vyras ėjo Lietuvos Respublikos premjero pareigas, pasakojo politiko žmona.

butkev vidujeJanina Butkevičienė. TV3 nuotr.

Garsią ir ne vieną dešimtmetį kartu gyvenančią porą šiandien labiausiai džiugina tai, kad jie sulaukia vis mažiau žiniasklaidos dėmesio. Pora tikino, kad gyventi narstomam po kaulelį, kai kiekviena tavo gyvenimo detalė aptariama viešai, nebuvo lengva.

„Buvo labai sunkių momentų, bet nieko negali padaryti, tik palaikyti. Šitos pareigos įneša labai daug įtampos į gyvenimą. Mes buvome apipilti šmeižtu. Netgi prieš mūsų dukros šeimą kiek šmeižto buvo...“, – gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ neslėpė Janina.

A. Butkevičius gyvenimo būdo laidoje pasakojo, kad šiandien jis randa laiko ne tik žmonai, sportui, bet ir be galo mylimoms anūkėms. Jau netrukus politikas trečią kartą taps seneliu. Jo dukra laukiasi sūnaus. Garsus politikas prisipažino apie ateities planus politikoje dar negalvojantis, nes dabar jo laikas skirtas atostogoms ir poilsiui.