Gintarė Songailė: Dariui neleidau dovanoti nei papuošalų, nei automobilio

gintare pGintarė Songailė. LNK nuotr.

„Darius ne kartą man norėjo nupirkti papuošalą, primygtinai siūlė padovanoti net automobilį. Vis sakydavo: tu važinėji su savo senu automobiliuku, noriu padovanoti tau naują, nes tave myliu, noriu tavimi rūpintis. O aš kategoriškai atsisakydavau, nes didžiavausi savo senu, tačiau savarankiškai nupirktu automobiliu, kuriam užsidirbau pati“, - populiariausioje LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ pasakojo garsaus krepšininko Dariaus Songailos žmona Gintarė.

Moteris taip pat atviraus, kad jautėsi nepilnavertė, mat tuomet ji, kaip eilinė rinkodaros specialistė, uždirbdavo 600-700 eurų, o jos širdies draugas Darius buvo milijonierius. „Jaučiausi nejaukiai. Net viešų pasimatymų vengdavau. Nenorėjau, kad mane matytu su garsiu krepšininku ir pagalvotų – štai dar viena eilinė šviesiaplaukė...“, - pasakojo Gintarė Songailė.

Pasak moters, net dabar, kai yra trijų vaikų mama, ji dirba, nes finansinė nepriklausomybė jai itin svarbi. „Mano mama visą gyvenimą dirbo ir buvo lygiavertė partnerė tėvui. Ji ne tik rūpinosi mumis, vaikais, bet ir prisidėdavo prie šeimos biudžeto. Aš tikrai neuždirbu tiek, kiek Darius, tačiau man taip pat svarbu prisidėti prie šeimos biudžeto“, - pasakojo moteris.