D.Šakalienė: po pokalbio su K. Pūku mergina turėjo kreiptis pas psichologą

pukas pKęstutis Pūkas. LNK nuotr.

Seime toliau netyla kalbos apie parlamentaro Kęstučio Pūko apkaltą bei istoriją su merginomis. Seimo narės KK2 žurnalistams sakė, kad jos yra šokiruotos jų kolegos bendravimu.

„Gerbdama Jūsų ir savo orumą, aš nenorėčiau skaityti balsu ir nenorėčiau kartoti tų žodžių, nes manau, kad daugelis padorių žmonių taip nekalba jokiomis aplinkybėmis. Bet štai galėsiu parodyti lapą iš išvados, kuris yra viešai prieinamas ir galėsite sau persiskaityti, kokius  dalykus, kokiais žodžiais darbo vietoje, darbo metu su savo darbuotojais leido sau aptarinėti Seimo narys“, - laidoje KK2 kalbės Seimo narė Dovilė Šakalienė.

Pats Seimo narys teigia, kad šis puolimas prieš jį – pramanai. „Ten daug yra ko prirašyta. Kelia ir juoką. Žinot sukurta tokia schemutė, kuri labai linksmina žmones ir žiniasklaidai yra ką veikti. O realiam gyvenime, kai man reikia išgyventi ir kai aš esu herojus šito viso padarytas, tai man nėra lengva. Man nėra juokinga“, - kalbės K. Pūkas.

D. Šakalienė sako, kad po pokalbio su K. Pūku viena mergina net turėjo kreiptis pas psichologą. „Viena iš moterų visiškai nebegalėjo išlaikyti įtampos. Tai buvo darbuotoja, kuri buvo pravardžiuojama, užgauliojama ir žeminama“, - sakys D. Šakalienė.

KK2 žurnalistų paklaustas, ar K. Pūkas nėra siūlęs merginoms kartu maudytis „burbulinėje“ vonioje, šis atsakė, kad tokios pas jį Seimo viešbutyje nėra. „Jeigu Jūs rasite burbulinę vonią nors viename kambaryje, kur galima pasivolioti Seimo bendrabutyje. Ten gi senoviškas sovietinis pastatas, ten vonios pačiam vyrui atsigulti nėra kur. Ji trumpa, maža ir ten apie masažines lovas nėra kalbos“, - atsakys K. Pūkas.