Ineta Stasiulytė: tai bent Selas!

stasiulyt pradziaiIneta Stasiulytė. TV3 nuotr.

Aktorės Inetos Stasiulytės talentu neabejoja niekas. Moteris ne tik puikiai vaidina teatre, kine, televizijoje, bet ir neįtikėtinai tiksliai parodijuoja kitus žinomus žmones. Parodijų šou „Pakartok!“ I. Stasiulytė taip puikiai įsikūnija į jai burtų keliu kliuvusias asmenybes, kad komisija dažnai net neturi ką komentuoti.

Šį pirmadienį I. Stasiulytė scenoje virto grupės SEL lyderiu Egidijumi Dragūnu. Nors atrodytų, kad žinoma aktorė ir skandalingasis atlikėjas neturi jokių panašių bruožų, išvydus artistę ant scenos net didžiausi skeptikai pakeis nuomonę.

I. Stasiulytė itin atsakingai ruošėsi šiai reinkarnacijai. Moteris neslėpė, jog yra didelė šio muzikanto gerbėja. Aktorė net pavadino save maištautoja – tokia, koks yra ir SEL grupės įkūrėjas. „Klausiausi Selo dar būdama paauglė. Todėl labai jaudinuosi prieš atlikimą, užplūdo atsakomybė. Būdama jo kailyje galėjau sau daug leisti. Ir tai veža“, – savo socialiniame tinklalapyje rašė I. Stasiulytė.

stasiul didele 2Ineta Stasiulytė. TV3 nuotr.

Komisijos nariai, išvydę I. Stasiulytės persikūnijimą, neteko amo. „Viskas tobulai susižiūrėjo. Buvo šiandien gerų pasirodymų, bet aš jau žinau, kam skirsiu pirmą vietą“, – sakė humoristas Mantas Katleris. „Tai buvo tobula. Ineta, ačiū tau“, – žodžių pritrūks aktorius Rimantas Bagdzevičius. Na, o štai komisijos pirmininkė aktorė Kristina Kazlauskaitė negalės suvaldyti juoko ašarų. „Tai, ką tu išdarinėji, brangioji, yra Lietuvos teatro kultūros ir meno reiškinys. Norisi juoktis, bet bijau neišgirsti teksto. Kiekvienas žodis, intonacija yra svarbu. Tai yra taip nuostabu ir genialu“, – komplimentų negailėjo K. Kazlauskaitė.

Ineta Stasiulytė-Selas, išgirdusi tokius gražius komplimentus, nusprendė komisijos pirmininkę apdovanoti apkabinimu ir bučiniu. „Bet kokia panaši! Jūs pažiūrėkite iš arti. Jau kelintą laidą žiūri į žmogų, bet nematai Inetos“, – toliau liaupses liejo aktorė.

stas didele 1Ineta Stasiulytė. TV3 nuotr.