Asmeninis moterų treneris M.Kalendra: „Pradėjęs dirbti treneriu nustebau, kiek daug Lietuvoje turtingų žmonių“

kalendra didelis„Daugelis moterų, trokštančios sportuoti namie su asmeniniu treneriu, itin pasiturinčios. Dažniausiai tai aukštus postus, gerai apmokamus darbus turinčios damos, arba tokios, kurių vyrai – itin turtingi. Tokie žmonės gyvena didžiuliuose prabangiai įrengtuose privačiuose namuose, greta kurių puikuojasi ne vienas naujas automobilis. Jų namuose sukasi ne tik auklės, namų ekonomės, asmeniniai virėjai, tačiau ir vairuotojai... Yra net tokių klienčių, kurios siūlė kartu su jomis vykti į egzotiškas keliones. Joms nieko nereiškia apmokėti kelionę ir visas jos išlaidas asmeniniam treneriui, kad galėtų sportuoti atostogų metu. Lietuvoje išties daug turtingų žmonių....“, - LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ pasakojo buvęs žinių žurnalistas, asmeninio trenerio karjerą beveik prieš metus pradėjęs Martas Kalendra.

Laidoje tema – pinigai. Kodėl kyla kainos, ir lietuvių būdą – nejau tikrai mėgstame pasirodyti, gyventi ne pagal kišenę, o atlyginimą imti juodais pinigais.

Visos laidos metu kojines neįtikėtinu greičiu mezgęs 53-ejų Raimundas Mikuševičius iš Panevėžio prisimins, kaip Lietuvoje prasidėjus krizei neteko statybininko darbo. „Tai buvo aukso laikai, uždirbdavau nuo 1,5 iki 3-4 tūkstančių eurų. Neverkiau, neprasigėriau, o nusprendžiau pabandyti pragyventi iš viso gyvenimo hobio – mezgimo. To, ką uždirbu per rudenį ir žiemą, pakanka pragyventi visiems metams. Dienai pragyventi maistui man pakanka ir dviejų eurų”, - pasakojo Raimundas.

Tuo metu 9 barų steigėjas Kristupas Baublys prisipažino, kad kainas kelti buvo priverstas. „Kainas restoranuose ir baruose kelti visi buvo priversti dėl algų kilimo, akcizų didėjimo, ir todėl, kad išlaikyti darbuotojus šioje srityje itin sunku. Pramokę amato padavėjai, barmenai ir virėjai lekia į užsienį....“, - sakė Kristupas.