Lietuvos garsenybių fiestoje krepšininko žmonos iškirptė nurungė kitas viešnias

cukin pradzia 1170Neringa Čukinienė. Foto: glossy.lt

„Kas ji tokia?“, - tarp fotoreporterių, apgulusių garsenybių apdovanojimų šventės „Žmonės 2018“ raudonąjį kilimą, nuvilnijo klausimas, kai jų akiratyje pasirodė aukštaūgis vyrukas kartu su itin efektingai atrodančia moterimi.

Aukštas vyras netrukus buvo identifikuotas – krepšinio sirgaliai nesunkiai atpažino Povilą Čukiną, kuris po penkerių metų klajonių po užsienio klubus (neretai – ir gana egzotiškų valstybių) vėl grįžo į gimtinę ir gina Alytaus „Dzūkijos“ ekipos garbę. O štai efektinga jo palydovė – Povilo sutuoktinė Neringa, kuri, galbūt to pati visai nesitikėdama, tapo bene didžiausiu fiestos atradimu.

Neringa Čukinienė akių žvilgnius traukė ne tik savo šukuosena, dėka kurios ji taip supanašėjo su Kim Kardashian, bet ir pasirinkta suknele. Salotinės spalvos aprėdas nesunkiai laimėjo pergalę viešai neskelbtame, tačiau bene kiekviename didesniame renginyje privalomą „drąsiausios iškirptės“ konkursą. Iš tiesų, Neringa Čukienienė keliomis valandomis tarsi persikūnijo į Kim Kardashian, kuri pramogų pasaulį savo laiku vos ne kas kelias dienas džiugindavo itin drąsiais ir seksualiais drabužių pasirinkimais. Nors Lietuvos pramogų pasaulis dar nežiba taip kaip Holivudas, tačiau ir čia jau yra kur paganyti akis, o Neringos iškirptė, vos ne siekianti bambą, kaip magnetas traukė svečių (žinoma, ypač stipriosios lyties) dėmesį. 

cukin 1170Povilas ir Neringa Čukinai. Foto: glossy.lt

cukin 1170 2Povilas ir Neringa Čukinai. Foto: glossy.lt