Vita Jakutienė: atominis maudymosi kostiumėlis prieš Kalėdas

 

jakutiene 1170 pradziaVita Jakutienė. Foto: www.instagram.com/vittapliadyte/

Nors buvusi „pupytė“ Vita Jakutienė jau senokai ant scenos nebelipa kartu su buvusiomis kolegėmis, tačiau ji vis dar išlieka žiniasklaidos dėmesio centre, ir, panašu, šiame sektoriuje gerokai lenkia iki šiol „pupyčių“ (tiesa, dabar besivadinančių OMG) veikloje dalyvaujančias Oksaną Pikul-Jasaitienę bei Skaistę Steikūnaitę.

Vita naujienų portalams, televizijai bei leidiniams įdomi ne tik dėl savo vingiuoto gyvenimo kelio – trijų vaikų mama net ir po skaudžių likimo smūgių nenuleido rankų ir griebėsi drabužių verslo, kurio dėka štai ir dabar vis kartas nuo karto atsiduria žurnalistų dėmesio centre.

A. Voločkova nerimsta: biustas vos tilpo į suknelės iškirptę

Tik su kelnaitėmis ir palaidine likusi Evelina Young stulbino kūno linijomis

Tiesa, dėl to pernelyg stebėtis nereikėtų – pastaruosius kelerius metus pramogų pasaulyje (ir užsienyje, ir Lietuvoje) dominuoja gražaus kūno kultas, o Vita Jakutienė tikrai gali pasigirti savo kūno linijomis. O jei turi dailų kūną – kodėl gi juo nepasipuikavus, kodėl neįdėjus kelių nuotraukų į savo paskyrą socialiniame tinkle? Buvusi „pupytė“ mėgsta efektingą stilių, tad jos nuotraukose seksuaumas yra tarsi užprogramuotas: svaiginančios iškirptės, trumpi sijonėliai. O iki Kalėdų likus kelioms dienoms Vita Jakutienė nusprendė pademonstruoti tiesiog žudantį maudymosi kostiumėlį. Iš tiesų, sunku atplėšti akis. 

jakutiene 1170Vita Jakutienė. Foto: instagram.com/vittapliadyte/