Vitos Jakutienės iškirptė kaitina atmoseferą

vita pVita Jakutienė. Foto: instagram.com/vittapliadyte/

Panašu, kad artėjanti žiema žinomas šalies moteris įkvėpė savotiškoms seksualumo varžyboms – viena po kitos dailiosios lyties atstovės savo paskyrose socialiniuose tinkluose publikuoja nuotraukas, galinčias keliais, o gal net keliolika laipsnių pakelti lapkričio oro temperatūros vidurkį.

Prieš kelias dienas efektinga suknele, paryškinančia jos moteriškus apvalumus, pasipuikavo buvusi „pupytė“ Neringa Šiaudikytė. Nuo jos nutarė neatsilikti ir buvusi jos kolegė Vita Jakutienė, taip pat savo laiku dainavusi itin akivaizdų seksualumą propagavusioje grupėje „Naujosios pupytės“.

Pastaruoju metu Vita sėkmingai įsitraukė į mados verslą ir pati mielai demonstruoja savo butike pardavinėjamas sukneles bei drabužių ansamblius. Šį kartą ji pasipuošė dramblio kaulo spalvos suknele kiek aukščiau kelių, kurios pagrindinis akcentas – gana gili iškirptė, galinti parklupdyti ne vieną džentelmeną ant kelių.

Žvelgiant į naujausias Vitos nuotraukas, galima konstatuoti faktą, jog Lietuvos pramogų pasaulyje taip seksualiai atrodančią trijų vaikų mamą vargu ar galima rasti. Vita Jakutienė prieš kurį laiką buvo užsiminusi, jog ketina grįžti į popmuzikos rinką, tad lieka tik nekantriai laukti ir mėginti įsivaizduoti, kaip ji galėtų atrodyti scenoje. 

vita1 vidujeVita Jakutienė. Foto: instagram.com/vittapliadyte/

vita2 vidujeVita Jakutienė. Foto: instagram.com/vittapliadyte/